Lifestyle

Jak wygląda kobieta idealna według mężczyzny?

Nie jest tajemnicą, iż wiele kobiet głowi się nad tym, co podoba się mężczyznom. W tym celu można zauważyć różnego rodzaju gesty, zachowania, czy też specjalny ubiór i makijaż. Jednak nie zawsze to co kobiety uważają za pożądane jest tak samo oceniane przez mężczyzn. Warto się przyjrzeć bliżej temu, co im się faktycznie podoba.

Kości policzkowe i szeroki uśmiech
To cechy, które świadczą o młodości, dziewczęcości. Pełne policzki i wyraźnie zarysowana kość, a także szczery i szeroki uśmiech to coś, co po prostu podoba się niemal wszystkim mężczyznom.

Płaski brzuch z delikatnie zarysowanymi mięśniami
Nie chodzi tutaj, aby kobieta miała na brzuchu popularny „kaloryfer”, panowie doceniają jednak, kiedy jest on szczupły i delikatnie umięśniony, a tym samym ładnie ukształtowany.

Kobiece i zaokrąglone uda
Wbrew pozorom mężczyźni preferują kobiece i lekko zaokrąglone nogi, a nie przesadnie wychudzone.

Lekko odstająca pupa
W tym przypadku chodzi o poczucie smaku i umiaru. Mężczyznom podobają się kształtne i lekko wystające pupy, które nie są ani przesadnie małe, ani zbyt duże.

Pełne i kształtne piersi
Nie jest tajemnicą, iż mężczyźni lubią duże biusty, jednak równie ważny jak rozmiar jest kształt i jędrność piersi.

Idealne włosy
Tutaj panowie są raczej średnio wymagający. Tak naprawdę podobają im się średniej długości włosy, które są zdrowe i zadbane.

Jak się okazuje mężczyźni wcale nie pożądają ideałów, tylko normalnych zdrowych kobiet o normalnych kształtach, zatem, aby podobać się płci przeciwnej wcale nie trzeba być ciągle na restrykcyjnej diecie, czy regularnie korzystać z usług chirurga plastycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *